Офіцер поліції, пов'язаний із введеним в оману шахрайством з біткойнами Карнатаки, каже, що SIT, оскільки поліцейський вимагає тимчасової застави | Новини Бангалора

Офіцер поліції в Карнатаці, якого розслідує спеціальна слідча група Департаменту розслідування злочинів (CID) у зв’язку з шахрайством з біткойнами, ввів в оману розслідування у цій справі, стверджував SIT під час слухання клопотання про дострокове звільнення під заставу. поданий офіцером до Високого суду.

Шрідхар Пуджар, заступник суперінтенданта офіцера поліції, домагався нової попередньої застави після того, як Верховний суд 24 травня призупинив рішення про тимчасову заставу, видане Карнатака Верховний суд до офіцера на початку того місяця.

Пуджар є одним із чотирьох колишніх офіцерів Центрального відділу боротьби зі злочинністю Бенгалуру, згаданих у FIR подано в січні зі звинуваченням у незаконному ув’язненні, зловживанні довірою та знищенні доказів у зв’язку з розглядом справ відділом боротьби зі злочинністю після арешту хакера Шрікрішни під псевдонімом Срікі в листопаді 2020 року.

Арешт хакера та розслідування кримінального відділу у 2020 році є основою шахрайства з біткойнами, яке досліджує SIT, створений урядом штату минулого року.

Спеціальний державний прокурор (SPP) у цій справі заявив під час аргументів щодо попереднього клопотання про звільнення Пуджара під заставу в четвер, що офіцер поліції ввів в оману розслідування та має бути допитаний під вартою.

Святкова пропозиція

«Він прийшов до нас і ввів в оману все розслідування… Це одна з причин, чому розслідування було зірване. Я кажу, мілорде, що він не має права, тому що він ввів слідство в оману на початку… Комунікації WhatsApp розкривають різні злочини, які скоїла ця особа та інші посадові особи», – сказав спецпрокурор.

Адвокат Пуджара сказав, що офіцер кілька разів з'являвся перед слідчими. «Якщо (мого клієнта) заарештують, у всіх випадках, коли він був слідчим, захист може сказати, що його заарештували, що було звинувачення… Вся служба стане стигматичною. Він готовий долучитися до розслідування», – сказав захисник офіцера.

Потім розгляд справи було перенесено на 11 червня з наданням тимчасового захисту до цієї дати. У середу Верховний суд штату Карнатака тимчасово звільнив Пуджара під заставу у справі про ймовірний напад на поліцейських, які намагалися затримати його в лютому.

Під час суперечки у цій справі адвокат Пуджара стверджував, що справа про замах на вбивство була фальшивою, і заявив, що автомобіль, нібито причетний до цієї справи, було вилучено. Адвокат сказав, що Пуджар раніше підписав зобов’язання, і він також з’являвся перед відповідним слідчим два чи три рази. Адвокат додав: «Є затримка… Кажуть, що інцидент стався близько 13:00, а заяву зареєстрували близько 19:00. Скарга побудована так, ніби він професійно намагався когось убити».

Результати виборів у Лок Сабху 2024: повний список переможцівSource link

Поділіться своєю любов'ю