Познайомтеся з широко розповсюдженою криптовалютою, яка, на думку Кеті Вуд, може злетіти на 5855% до 2030 року

Понад століття середня річна прибутковість акцій була на голову вищою за річну прибутковість казначейських облігацій, житла, золота та нафти. Але за останнє десятиліття, криптовалюти залишили акції в пилу.

Згідно з даними, наданими CoinMarketCap.com, приблизно 10 років тому загальна вартість усіх існуючих цифрових валют становила близько 8,4 мільярда доларів. На момент написання цієї статті 23 березня 2024 року загальна вартість понад 2,4 мільйона криптовалют досягла 2,48 трильйона доларів. Це сукупний річний темп зростання майже на 77% за 10 років!

Іграшкова ракета, встановлена ​​на безладних стосах монет і документів із фінансовими даними.

Джерело зображення: Getty Images.

Потойбічна цільова ціна Кеті Вуд для біткойна передбачає оцінку в 75 трильйонів доларів за шість років

Уолл-стріт і його експерти не втратили переваги над ефективністю криптовалют вищого рівня. Хоча для найбільшого цифрового токена за ринковою капіталізацією були висунуті високі цільові ціни, Bitcoin (КРИПТО: BTC)оскільки він став основним активом, жоден із них не наближається до прогнозу, запропонованого генеральним директором Ark Invest і головним інвестиційним директором Кеті Вуд минулого тижня.

Виступаючи на конференції Bitcoin Investor Day Conference, що відбулася в Нью-Йорку 22 березня, Кеті Вуд оновила свій попередній високий прогноз для Bitcoin після рішення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) затвердити 11 спотових біржових фондів Bitcoin (ETF). ). Сказав Вуд:

Минулого року ми оприлюднили нашу оптимізуючу справу щодо біткойнів. Це було 1,5 мільйона доларів. З огляду на це інституційне зелене світло, яке SEC надала, хоч і кричачи, ми провели аналіз: якби інституційні інвестори виділили трохи більше 5% своїх портфелів на біткойни, як ми думаємо, вони перевищать часу, лише це додасть 2,3 мільйона доларів до прогнозу, який я вам щойно надав.

Ця цільова ціна біткойна в розмірі 3,8 мільйона доларів США до 2030 року відображає потенціал зростання на 5855% від 63 810 доларів США, коли біткойн закінчився після завершення торгів на Уолл-стріт о 8 вечора за східним часом у п’ятницю, 22 березня. Це також означає, що біткойн матиме ринок. капіталізація значно північніше 75 трильйонів доларів на рубежі десятиліття. Для порівняння, валовий внутрішній продукт економіки США у 2023 році становив близько 27,4 трлн доларів.

Немає сумніву, що біткойн отримав вигоду від того, що SEC дозволила 11 спотових біткойн ETF у січні. Замість того, щоб купувати біткойн на криптовалютній біржі, яка може перебувати за кордоном або поза юрисдикцією регуляторів США, інвестори тепер мають можливість отримати доступ до біткойна, інвестуючи в ETF, які безпосередньо оброблятимуть покупку токенів.

Крім того, біткойн наближається до події вдвічі, яка історично була позитивною для найдорожчої цифрової валюти у світі. За кілька тижнів винагорода за блок, яку майнери криптовалюти отримують за підтвердження транзакцій біткойн, зменшиться вдвічі з 6,25 до 3,125 біткойна. Це означає, що рівень інфляції біткойнів в обігу істотно сповільниться. Відчуваний дефіцит біткойнів є однією з головних причин для довгострокових інвесторів.

Цільова ціна біткойна Вуда може бути найсмішнішою річчю, яку коли-небудь бачили інвестори

Однак жодна кількість першочергових переваг не наближається до того, щоб виправдати очікувану оцінку біткойна в 3,8 мільйона доларів на рубежі десятиліття. Хоча раніше я згадував цільову ціну Ark Invest на виробника електромобілів у 2000 доларів США Тесла до 2027 року, як «цілковиту нісенітницю», прогноз Вуда про ціну біткойна перевершує прогноз Арка щодо Тесла з точки зору безглуздості.

Фізичний золотий біткойн стояв на боці перед графіком цифрової криптовалюти. Фізичний золотий біткойн стояв на боці перед графіком цифрової криптовалюти.

Джерело зображення: Getty Images.

Почнемо з того, що біткойн не пройшов тест на корисність у реальному світі. Незважаючи на те, що тендер у Сальвадорі є законною формою, більшість громадян країни не використовують токени для оплати товарів чи пересилання грошей. Згідно з опитуванням Центральноамериканського університету, колосальні 88% жителів Сальвадору не використовували біткойн у 2023 році, навіть якщо президент Найіб Букеле посилив зусилля щодо покращення корисності токена.

Дефіцит біткойнів також можна поставити під сумнів. Хоча його стеля обмежена 21 мільйоном монет, комп’ютерний код є єдиним, що тримає цю стелю на місці. У той час як щось фізичне, наприклад золото, справді обмежене тим, що можна знайти на Землі, консенсус завжди може призвести до зміни комп’ютерного коду та створення нових біткойнів.

Однак найбільша проблема з біткойнами полягає в тому, що бар’єр для входу в простір цифрової валюти майже відсутній, що призвело до того, що найбільша у світі криптовалюта втратила свою конкурентну перевагу. Хоча біткойн є найбільшою криптовалютою за ринковою капіталізацією, інші платіжні монети легко перевершують її з точки зору нижчих комісій за транзакції та швидшого розрахунку. Це блокчейн першого покоління, який у багато разів перевершили блокчейн-мережі третього покоління.

Біткойн — це актив, що керується технічним аналізом і емоціями інвесторів, який має тонкий приклад використання в реальному світі та втратив свою конкурентну перевагу. Сказати, що я не вірю, що цільова ціна Вуда наблизиться до реальності, було б применшенням.

Чи варто інвестувати 1000 доларів США в біткойн прямо зараз?

Перш ніж купувати акції в біткойнах, врахуйте наступне:

The Строкатий фондовий радник команда аналітиків щойно визначила, що, на їхню думку, є 10 найкращих акцій щоб інвестори купували зараз… і біткойн не був одним із них. 10 акцій, які скоротилися, можуть принести чудові прибутки в найближчі роки.

фондовий радник надає інвесторам простий план успіху, включаючи вказівки щодо створення портфеля, регулярні оновлення від аналітиків і вибір двох нових акцій щомісяця. The фондовий радник послуга більш ніж утричі збільшила прибутковість S&P 500 з 2002 року*.

Перегляньте 10 акцій

*Повернення Stock Advisor станом на 25 березня 2024 року

Шон Вільямс не має жодної позиції в жодній із згаданих акцій. The Motley Fool має позиції в біткойнах і Tesla та рекомендує їх. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Познайомтеся з широко розповсюдженою криптовалютою, яка, на думку Кеті Вуд, може злетіти на 5855% до 2030 року був спочатку опублікований The Motley Fool

Source link

Поділіться своєю любов'ю