Розвал біткойнів MicroStrategy, викликаний боргами, може погіршити майбутній спад

  • За словами JPMorgan, використання MicroStrategy кредитного плеча для створення свого фонду біткойнів може поглибити спад.
  • Microstrategy хоче отримати якомога більше біткойнів, заявив засновник Майкл Сейлор.
  • Майк Новограц попередив, що надлишок кредитного плеча, який підживлює ралі біткойнів, може спровокувати відкат.

Поки біткойн досяг нових рекордно високих значень, майбутня корекція може бути ще гіршою через значний вплив однієї з оптимістичних фірм, йдеться у примітці JPMorgan.

«Ми вважаємо, що покупки біткойнів фінансуються за рахунок боргу Мікростратегія додасть кредитного плеча та пожвавлення поточному росту криптовалют і підвищить ризик більш серйозного скорочення боргових зобов’язань у разі потенційного спаду в майбутньому», – написали аналітики на чолі з Ніколаосом Панігірцоглу в четвер.

Зростання ентузіазму щодо токена призвело до того, що цього тижня він зріс понад 73 000 доларів США, оскільки нещодавно створені спотові біткойн-ETF відкрили двері для нових інвесторів. Інші збираються напередодні скорочення біткойна вдвічі наступного місяця, що історично склалося підвищує ціну до нових максимумів.

Але, за даними JPMorgan, MicroStrategy відіграла не останню роль у зростанні, по суті перетворившись на ставку на біткойн із кредитним плечем.

Фірма, заснована криптобіком Майклом Сейлором, станом на середину березня придбала загалом 205 000 біткойнів, зараз їх оцінюють у понад 14 мільярдів доларів. Створення цієї скарбниці стало головною стратегією компанії, оскільки Сейлор часто рекламує плани отримати якомога більше біткоінів.

«Це найкращий інвестиційний актив. Отже, кінець гри — придбати більше біткойнів», — нещодавно сказав він Yahoo Finance. «Перемагає той, хто отримає більше біткойнів. Іншого фіналу немає».

За даними JPMorgan, цього року MicroStrategy купила біткойни на 1 мільярд доларів, додавши аналогічну покупку на 1 мільярд доларів у четвертому кварталі. Раніше Сейлор пояснював, що для фінансування цих придбань компанія використовувала інвестиції в біткойни.

«Ми використовуємо дешевий капітал — наша середня вартість капіталу становить приблизно 1,6% або щось у цьому діапазоні — і комбінацію левериджу, а потім пропонуємо нашим акціонерам дохідність», — сказав він у серпні.

Тепер він прагне запропонувати ще 500 мільйонів доларів конвертованого боргу, щоб продовжувати скуповувати біткойни, пишуть аналітики JPMorgan.

Занадто великий рівень кредитного плеча під час ралі біткойнів також викликав занепокоєння в інших коментаторів. Хоча генеральний директор Galaxy і криптоентузіаст Майк Новограц загалом прогнозує, що токен зросте, це не раніше, ніж корекція приблизно до 50 000 доларів США.

Це тому, що нові ETF залучили безліч роздрібних інвесторів, які залежать від кредитного плеча, що не є стійким.

«Я вважаю, що зараз ринок надто завантажений. Це трапляється після великих пробігів», — сказав він Bloomberg TV наприкінці минулого місяця. «Буде вимивання. Люди не можуть витримати стільки важелів».

Source link

Поділіться своєю любов'ю