США переміщують біткойни Silk Road на суму 240 мільйонів доларів на Coinbase

Біткойн впав на 2% після того, як уряд США перемістив 3940 біткойнів, конфіскованих у постачальника Silk Road.

Bitcoin (BTC) опинилася під тиском продажів, оскільки уряд США перевів криптовалюту на суму 240 мільйонів доларів на адресу Coinbase Prime. Arkham Intelligence повідомила, що 3940 BTC, надіслані Coinbase, спочатку були конфісковані у постачальника Silk Road і торговця наркотиками Банміта Сінгха під час судового розгляду в січні.

Silk Road BTC перенесено на Coinbase | Джерело: Розвідка Аркхема

Silk Road був темним веб-ринком, створеним Россом Ульбріхтом у 2011 році. Федеральне бюро розслідувань (ФБР) заарештувало Ульбріхта в 2013 році та закрило Silk Road. Пізніше, у 2022 році, правоохоронні органи США конфіскували близько 50 000 BTC. Влада також кілька разів арештовувала Silk Road BTC.

Гаманець пов'язаний з владою США переїхав 2 квітня BTC склав 2 мільярди доларів, що викликало схожі припущення про продаж у той час. Після транзакції в середу загальний ринок криптовалюти трохи впав, а також BTC.

США переміщує біткойн Silk Road на суму 240 мільйонів доларів на Coinbase - 2
Крипторинки падають, оскільки уряд США переносить Silk Road BTC | Джерело: CoinGecko

Урядові крани подали до суду на біржу за розпродаж біткойнів

У березні 2023 року уряд США перерахував 216 мільйонів доларів у BTC Coinbaseінституційна платформа Coinbase Prime. Платформа є кращим транспортним засобом для ліквідації уряду, але регулятори ретельно перевірили Coinbase на наявність порушень і незаконної ведення бізнесу.

Під керівництвом Гарі Генслера Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) висунула Coinbase звинувачення в управлінні незареєстрованою біржею цінних паперів і неліцензійним брокером-дилером.

Coinbase спростувала ці звинувачення та висунула свої контраргументи в суді, звинувативши SEC у відмові криптобізнесу чітких правил і процесів реєстрації. Як Coinbase і SEC заблокований Згідно з законом, платформа продовжувала обслуговувати попит з боку уряду США, пов’язаний з продажем BTC.

Source link

Поділіться своєю любов'ю