XRP і Cardano все ще відсутні, оскільки гаманець Binance Web3 тепер підтримує Bitcoin і Dogecoin

Найбільша криптовалютна торгова платформа Binance тепер додала підтримку п’яти блокчейн-мереж у свій сервіс Binance Web3 Wallet.

Біржа повідомила про це оновлення через нещодавню публікацію в блозі та на X. Згідно з повідомленням, нові доповнення були відповіддю на відгуки криптоспільноти.

Примітно, що п’ять мереж, які тепер включені в Binance Web3 Wallet, включають блокчейни Bitcoin (BTC)Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) і Sei Network.

– Реклама –

XRP і Cardano все ще відсутні

Після нової інтеграції користувачі можуть безперешкодно передавати токени до та з цих мереж за допомогою Binance Web3 Wallet. Існуючі підтримувані мережі включають BNB Smart Chain, Ethereum, Polygon, Avalanche і Arbitrum One.

Однак до відомих блокчейн-мереж, які все ще відсутні, входять XRP Ledger і Кардано. Це означає, що інвестори не можуть надсилати та отримувати ADA та XRP через рідні мережі токенів на Binance рішення для самоохорони лише через інші мережі, такі як BNB Smart Chain.

Варто зазначити, що підтримка Bitcoin і Dogecoin на Binance Web3 Wallet з’явилася рівно через місяць після того, як біржа представила платформу. Примітно, що гаманець Binance Web3 підтримує зберігання незамінних токенів (NFT) у певних мережах.

Гаманець Binance Web3

Binance зазначив, що його Web3 гаманець послуга спрощує шлях для користувачів, оскільки усуває складні налаштування. Зокрема, гаманець Binance Web3 позбавив необхідності записувати початкові фрази, процес, типовий для стандартних криптогаманців.

Binance стверджує, що користувачі отримують переваги від налаштування без вихідних фраз, зберігаючи переваги безпеки та самоохорони.

Крім того, користувачам Binance не потрібно виконувати жодних додаткових дій, щоб володіти й контролювати цей гаманець Web3. Користувачі можуть перейти до гаманця з програми Binance лише двома клацаннями миші: [Wallets] > [Web3].

Варто зазначити, що, як і в інших сервісах, рішення для самообслуговування криптовалют означають, що користувачі мають повний контроль над своїми гаманцями, а забуті паролі неможливо відновити.

«Якщо ви забудете пароль і втратите доступ до свого пристрою (або видалите додаток Binance), ви не зможете отримати доступ до свого гаманця або його вмісту», Binance заявив.

Слідуй за нами на Twitter і Facebook.

Відмова від відповідальності: Цей вміст є інформаційним і не повинен розглядатися як фінансова порада. Погляди, висловлені в цій статті, можуть включати особисту думку автора та не відображати думку The Crypto Basic. Читачам пропонується провести ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Crypto Basic не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати.

-Реклама-Source link

Поділіться своєю знахідкою