Зростання біткойнів викликає величезні обсяги для австралійських криптовалютних бірж, таких як BTC

Так званий халвінг біткойнів зменшує кількість токенів, які отримують майнери біткойнів, щоб допомогти обмежити пропозицію до 21 мільйона токенів. У кожному з останніх трьох подій монета встановила рекорд.

За даними CoinMarketCap, загальна ринкова вартість криптовалютних ринків у п’ятницю склала 1,6 трлн доларів США (2,4 трлн доларів США), а ринкова капіталізація біткойна досягла 847,2 млрд доларів США при 24-годинному обсязі торгів у 27,7 млрд доларів США.

Найстаріша криптовалюта зараз різко зросла на 175 відсотків у 2023 році, і вона на шляху до того, щоб стати найефективнішим основним активом цього року, перевершивши прибутковість традиційних активів, таких як акції, золото та облігації.

Відновлення апетиту в основному пояснюється очікуванням Комісії з цінних паперів США схвалить біткойн ETF у січні, що відкриє шлях для таких гравців Уолл-стріт, як BlackRock і Ковчег Кеті Вуд продає кошти величезній кількості нових інвесторів.

Демпінг Binance

Керолайн Боулер, виконавчий директор регульованої ASIC біржі BTC Markets, заявила, що клієнти Binance вивели понад 2,3 мільярда доларів США з проблемної біржі за сім днів після того, як засновник визнав себе винним у звинуваченнях США, які включали дозвіл на операції з терористичним угрупованням ХАМАС.

Містер Чжао також визнав себе винним після засудження Сема Бенкмана-Фріда, генерального директора криптовалютної біржі FTX, яка нині зруйнувалася, на резонансному судовому процесі в жовтні.

Генеральний директор BTC Markets Керолайн Боулер сказала, що біржа отримала 6,5 мільйона доларів лише від клієнтів Binance протягом тижня після угоди про визнання провини 21 листопада. Оскар Колман

Пані Боулер сказала, що BTC зібрав 6,5 мільйона доларів лише від користувачів Binance в період з 21 по 28 листопада, а загальний приплив криптовалюти на біржу зріс на 122 відсотки порівняно з попереднім аналогічним тижнем 2022 року.

«Люди не в захваті від того, що вони почули від Binance», — сказала пані Боулер. «Австралійські біржі зараз розглядаються австралійськими інвесторами як втеча в безпечне місце в часи невизначеності. Ми спостерігали приплив у травні минулого року, коли Terra Luna обвалилася, і люди обережні після того, що сталося з FTX».

Вона додала, що пропозиція федерального уряду щодо отримання біржами криптовалют австралійської ліцензії на фінансові послуги може зробити цей сектор більш привабливим для інституційних інвесторів і сприяти масовому прийняттю.

Пані Боулер сказала, що сильний приплив продовжився до грудня, щоб продовжити стійке зростання обсягів криптовалютної торгівлі та ринків після жахливого кінця до 2022 року, ознаменованого крахом FTX.

Source link

Поділіться своєю любов'ю