Австралійські біткойн-фонди DCA, NGS Crypto стикаються з ліквідацією

Дві австралійські криптовалютні схеми зруйнувалися протягом тижня, внаслідок чого сотні інвесторів по всій країні потенційно заборгували понад 150 мільйонів доларів.

Федеральний суд у середу зобов’язав оператора криптовалютного фонду Еша Баланяна, який вказує в інвестиційних документах фонду, що він є колишнім науковцем місії NASA, видати свій паспорт і видав наказ про заморожування його активів на суму до 55 мільйонів доларів. Розпорядження про заморожування поширюється на його розгалужений будинок в Інглсайді на півночі Сіднея вартістю 7 мільйонів доларів і чотири інші будинки.

Будинок Еша Баланяна в Інглсайді, який підпадає під розпорядження про збереження активів, винесені Федеральним судом. кредит: Домен

Ліквідатори з KordaMentha були призначені в три компанії, якими керує Баланян, які пропонували інвестиції в криптовалюту – DCA Capital, Digital Commodity Assets і Digital Commodity Assets Fund – після того, як стурбовані інвестори прагнули ліквідувати ці компанії.

Заявка була подана численними інвесторами через занепокоєння цих інвесторів щодо управління фондом, відсутність необхідних ліцензій на управління фондом та порушення вимог схеми керованого інвестування.

Ці інвестори прагнули повернути свої інвестиції у фонд через процес викупу. Деякі запити інвесторів про викуп були задоволені фондом, тоді як інші все ще розглядалися на момент судового позову, що викликає занепокоєння, що деякі інвестори можуть постраждати від припинення діяльності групи. Команда юристів Баланяна відмовилася від коментарів, оскільки справа була на розгляді суду, але готує повну відповідь на звинувачення.

Завантаження

Очікується, що подальші розслідування, проведені ліквідаторами з KordaMentha, Скоттом Ленгдоном, Дженніфер Неттлтон і Джоном Муавадом, приведуть більше інвесторів, і очікується, що ця цифра значно зросте в найближчі місяці.

Ленґдон сказав, що дослідження фонду KordaMentha на даний момент вказує на те, що може бути до 100 інвесторів, які заборгували гроші, а вимоги кредиторів можуть становити до 100 мільйонів доларів. Він також сказав, що Баланян не відповів на запит КордаМенти про інформацію, прохання про зустріч і не залучався допомогти КордаМенті у виконанні їхніх обов'язків.

Відповідно до меморандуму інвестора для схеми, американський бізнесмен був давнім ентузіастом криптовалюти та був «командним контролером і планувальником місії для місії NASA Chandra X-ray Observatory, де він був невід’ємним членом команди польотних операцій». ”.

Source link

Поділіться своєю любов'ю