Спотовий біткойн-ETF BlackRock перевищив 15 мільярдів доларів США

Біржовий спотовий біткойн-фонд BlackRock IBIT досяг 15 мільярдів доларів США вчора — рівно через три місяці після початку торгів 11 січня.

«IBIT зріс більш ніж на 50% і отримав 15 мільярдів доларів нових готівкових коштів за три місяці; обидві ці цифри вдвічі перевищують будь-які інші BlackRock ETF, і вони мають 421», – аналітик Bloomberg ETF Ерік Балчунас. сказав на четвер. «Це приблизно так само гаряче, як і залізо».

Згідно з даними CoinGlass, IBIT BlackRock домінував у вчорашньому надходженні спотових біткойн-ETF у США, додавши 192,1 мільйона доларів, перевищивши 124,9 мільйона доларів відтоку від фонду GBTC Grayscale з вищими комісіями. даних.

BITB Bitwise засвідчив надходження в розмірі 11,1 мільйона доларів у четвер, при цьому BRRR Valkyrie і FBTC Fidelity принесли 8,4 мільйона доларів і 4,6 мільйона доларів відповідно.

Решта коштів вчора не надходили, а щоденні чисті надходження становили 91,3 мільйона доларів. Загальні чисті потоки спотових біткойн ETF зараз становлять 12,9 мільярда доларів. Однак загальні потоки спотових біткойн-ETF сповільнилися після досягнення піку чистого щоденного надходження в 1,05 мільярда доларів 12 березня, коли біткойн наблизився до останнього історичного максимуму в 73 836 доларів, згідно з The Block's. інформаційна панель даних.

Етап спотового надходження біткойн-ETF від BlackRock стався на тлі відновлення рекламного ажіотажу продукту, оскільки боротьба за увагу загострюється. «iShares збирається олл-ін на спотовій рекламі біткойн ETF. Я нарахував сім рекламних банерів, які просто прокручують домашню сторінку Bloomberg», – президент The ETF Store Нейт Герачі сказав. «Пам’ятайте, ми тут лише три місяці. [The] маркетингова війна ще тільки починається».

Водночас спотовий обсяг торгів біткойна ETF залишився стабільним у четвер на рівні 2,5 мільярда доларів, знову лідируючи з IBIT, генеруючи 1,1 мільярда доларів. Однак щоденний обсяг знизився після досягнення рекордних 9,9 мільярдів доларів 5 березня, оскільки біткойн вперше подолав свій пік попереднього циклу в 69 000 доларів.

Враховуючи коливання ціни біткойна, спотовий біткойн ETF BlackRock уже досяг 15 мільярдів доларів в активах під управлінням 12 березня і зараз наближається до 20 мільярдів доларів США в AUM.

IBIT BlackRock наблизився до 20 мільярдів доларів у AUM, оскільки він увійшов до топ-100 ETF

У перерахунку на біткойни фонд IBIT BlackRock тепер керує понад 266 000 BTC

-3,38%
($18,9 млрд) активів, згідно з останніми даними розкриттящо виключає вчорашні надходження.

«iShares Bitcoin ETF тепер у топ-100 *всіх* ETF за розміром активів», — Джерачі сказав. «Це з майже 3500 ETF. [It] зробив це за три місяці».

Активи FBTC Fidelity перевищили 151 000 BTC (10,7 мільярда доларів), а ARKB Ark Invest 21 Shares накопичив понад 43 000 BTC (3 мільярди доларів), згідно з CoinGlass.

Загальний обсяг активів новонароджених дев’ятиспотових біткойн-ETF — за винятком конвертованого фонду GBTC Grayscale — перевищує 524 000 BTC (37 мільярдів доларів).

Тим часом активи, що лежать в основі GBTC, впали на 49% до трохи менше 316 000 BTC (22 мільярди доларів) з приблизно 619 000 BTC з моменту початку торгівлі спотовими біткойн-ETF.

GBTC біткойн холдинги. зображення: CoinGlass.

За даними The Block's, біткойн зараз торгується за 70 774 долари сторінка цін. Найбільша криптовалюта за ринковою капіталізацією торгувалася без змін протягом останніх 24 годин, але зросла на 5% за останній місяць і на 67% з початку року.

Графік цін BTC/USD. зображення: Block/TradingView.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю