Роберт Кійосакі хвалить прогноз Кеті Вуд про те, що біткойн досягне 2,3 мільйона доларів, і пропонує «жити небезпечно» та купувати більше

Роберт Кійосакі хвалить прогноз Кеті Вуд про те, що біткойн досягне 2,3 мільйона доларів, і пропонує «жити небезпечно» та купувати більше

І Роберт Кійосакі, і Кеті Вуд добре відомі у фінансовій та інвестиційній спільноті, хоча й з різних причин.

У 1990-х Кійосакі написав книгу «Багатий тато, бідний тато» про особисті фінанси та збагачення. Вуд відома своєю роллю генерального директора Ark Invest, однієї з найбільших компаній з управління активами в світі. Незважаючи на різні шляхи до слави, вони погоджуються в одному: біткойн (BTC) летить на Місяць.

Не пропустіть:

В опублікувати на X, Кійосакі зазначив, що Вуд «гарантує, що біткойн досягне 2,3 мільйона доларів за BTC. Чи вірю я їй? Так, вірю. Кеті Вуд дуже розумна. Я довіряю її думці. Чи може вона помилятися? Так. Вона може бути. І що? Важливіше питання: «У що ти віриш?» Що, якщо Кеті має рацію? І що найважливіше, «Скільки біткойнів у вас?» Якщо Кеті права, я б хотів, щоб купив більше».

«Багатий тато» посилається на передбачення, яке Вуд зробив під час День біткойн-інвестора в березні. Вуд стверджував, що біткойн досягне від 1,5 до 3,8 млн доларів США до 2030 року. Цей прогноз значною мірою базується на інституційному прийнятті, оскільки Вуд передбачає, що якщо інституційні інвестори вкладуть 5% своїх портфелів у біткойн, ціна може досягти 3,8 млн доларів.

Кійосакі, ймовірно, отримав цифру в 2,3 мільйона доларів із заяви Вуда про те, що «якби інституційні інвестори виділили трохи більше 5% своїх портфелів на біткойни, як ми думаємо, що вони це зроблять з часом, лише це додало б 2,3 мільйона доларів до прогнозу [of $1.5 million] Я щойно дав тобі».

У відповідь на ці ідеї Кійосакі порадив своїм послідовникам «жити небезпечно» і купувати «0,01 долара біткойна, незалежно від того, права чи ні Кеті, ви будете освіченішими, розумнішими, мудрішими, коли справа доходить до біткойнів».

Він також бачить інвестиції в біткойн як можливість навчання.

«У реальному світі найбагатші та найщасливіші люди — це люди, які роблять помилки і вчаться на своїх помилках», — сказав він.

Тут Кійосакі вважає, що інвестори в біткойн, незалежно від суми, зрештою отримають досвід із більшими знаннями, незалежно від того, чи отримали вони прибуток від інвестицій.

Кійосакі також вважає, що Bitoicn зросте і «досягне 2,3 мільйона доларів». Отже, за словами Кійосакі, біткойн – це, зрештою, спосіб дізнатися про цифрову валюту та отримати величезний прибуток.

Для довідки, біткойни в розмірі 2,3 мільйона доларів означатимуть зростання на 3200% від поточних цін.

Читати далі:

крипто цифрові активикрипто цифрові активи

крипто цифрові активи

«СЕКРЕТНА ЗБРОЯ АКТИВНИХ ІНВЕСТОРІВ» Зарядіть свою гру на фондовому ринку за допомогою торгового інструменту №1 «новини та все інше»: Benzinga Pro – Натисніть тут, щоб розпочати 14-денну пробну версію зараз!

Отримати останній аналіз запасів від Benzinga?

Ця стаття Роберт Кійосакі хвалить прогноз Кеті Вуд про те, що біткойн досягне 2,3 мільйона доларів, і пропонує «жити небезпечно» та купувати більше спочатку з'явився на Benzinga.com

© 2024 Benzinga.com. Benzinga не надає інвестиційних консультацій. Всі права захищені.Source link

Поділіться своєю любов'ю