Чому ціни на біткойни падають після затвердження Spot ETF

Багато компаній, представлених на Money, рекламують у нас. Думки наші власні, але компенсація і
поглиблене дослідження може визначити, де і як з'являються компанії. Вивчайте більше про те, як ми заробляємо гроші.

Біткойн почав рік підготовлені до зростання. У 2024 році на горизонті були великі події — включно з довгоочікуваним затвердженням спотових ETF для біткойнів. Але криптовалютна спільнота здобула цю перемогу на початку січня, і біткойн не летить у стратосферу. Насправді має втрачено 7000 доларів США з моменту появи новин.

Зниження цін на біткойни, незважаючи на цю недавню подію, може стати для когось несподіванкою, але насправді це чудовий приклад більш широкого фінансового явища, коли інвестиції погано працюють, незважаючи на хороші новини.

Ось чому це відбувається — і про що вам слід знати купівля біткоіни зараз.

Оголошення від Гроші. Ми можемо отримати винагороду, якщо ви натиснете це оголошення.оголошення

Біткойн падає через кілька днів після затвердження спотових ETF

10 січня Комісія з цінних паперів і бірж США дала криптовалютному ринку саме те, що він хотів: схвалення спотового біткойн ETF. Ці біржові фонди дозволити інвесторам отримати доступ до різких злетів біткойна (і його спадів) без необхідності фактично володіти активом, тому криптооптимісти очікували, що вони принесуть багато нового капіталу (до речі: фінансові радники зазвичай пропонують інвесторам приділяти не більше 5% своїх портфоліо до ризикованих активів, таких як криптовалюта).

Ця новина була масовою, враховуючи, що шанувальники біткойнів роками запитували ці ETF. Нещодавно запал досяг піку, коли Grayscale подала до суду на SEC за відмову ETF компанії, а такі фінансові гіганти, як BlackRock і Fidelity, подали заявку на власні. Загалом схвалено заявки 11 компаній. Ентузіасти криптографії передбачили зростання цін у 2021 році.

Дійсно, через кілька днів після схвалення SEC, понад 2 мільярди доларів США влилися в біткойн ETF. Але самі ціни на біткойни впали. Відразу після цього криптовалюта підскочила приблизно на 3000 доларів до 48 600 доларів; відтоді вона впала до 41 000 доларів — найнижчої ціни з початку грудня.

Як «продаж новин» перетворює гарні новини на втрати

Ціни на криптовалюту набагато мінливіші, ніж акції, але їх загальний рух має тенденцію до цього тісно пов’язані з фондовим ринком. Тому має сенс, що крипторинок страждає від багатьох тих же особливостей, що й акції. Однією з таких примх є те, що якщо акція показує високі показники під час сезону прибутків, перевершуючи очікування, існує ймовірність того, що акції все одно знеціняться.

Це суперечливе явище спричинене «продажем новин» або актом фіксації прибутку акціонерів після виходу хороших новин. Активні інвестори можуть вибрати короткострокові прибутки від хороших новин замість того, щоб триматися за майбутні прибутки. Це не дія, яка за своєю суттю є шкідливою, якщо її виконує окрема особа, але велика група трейдерів, які одразу продають свої акції, може легко вплинути на ціни.

І коли група продавців більша за групу потенційних інвесторів, потік акцій назад на ринок може спричинити зсув у попиті та пропозиції, що в результаті призведе до зниження цін на акції.

Це допомагає пояснити, як біткойн постраждав від власного успіху. Біткойн спотові ETF шукали вже понад 10 років (і особливо протягом останніх двох років). Оскільки ймовірність того, що ці ETF будуть схвалені в січні, ставала дедалі більшою, ймовірно, що активні трейдери завчасно закупилися біткойнами, сподіваючись, що вони зможуть отримати прибуток під час буму після схвалення.

Ми бачимо, що це відображено не лише в зниженні ціни біткойнів, але й у відтоках мільярдів доларів з бірж і криптофондів. Відтінки сірого повідомляється бачив понад 2 мільярди доларів у ліквідації зі свого біткойн-трасту, який перетворився на біткойн-ETF, після схвалення SEC.

Загалом, чи свідчить падіння біткойна про те, що новини ETF насправді не такі хороші, як вважалося раніше? Не зовсім.

Експерти все ще очікують, що спотові кошти для біткойнів відкриють ринок для маси нових інвесторів і повернуть ціни до історичних максимумів. Вони бачать ці втрати лише невеликою невдачею в ширшій картині зростання; у будь-якому разі потенційні інвестори в біткойн можуть скористатися можливістю купити біткойн, поки він «знижений».

Більше від Money:

Що чекає на акції технічних компаній тепер, коли Microsoft обігнала Apple?

Прогноз інвестицій: прогнози експертів щодо ринків і багато іншого у 2024 році

Чому деякі криптовалютні експерти прогнозують, що біткойн злетить до рекордних значень у 2024 році

Source link

Поділіться своєю любов'ю