Біткойн впав до 40 000 доларів, найнижчого рівня з моменту запуску біткойн ETF

У понеділок біткойн впав до семитижневого мінімуму, коливаючись нижче 40 000 доларів США вперше з моменту запуску 11 спотових біржових фондів біткойнів 11 січня.

Найбільша у світі криптовалюта востаннє впала на 3,98% до 39 938,00 доларів, торгуючись на найнижчому рівні з 4 грудня після короткого відновлення. Ефір, друга за величиною криптовалюта, впав на 6,37% до 2328,30 доларів США.

Біткойн згуртувався через зростаюче хвилювання щодо того, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалить біткойн ETF, відкривши криптовалюту для безлічі нових інвесторів. Біткойн зріс приблизно на 70% з серпня, коли федеральний суд змусив SEC переглянути своє рішення відхилити заявку Grayscale Investment на біткойн ETF.

Деякі аналітики сказали, що очікували, що біткойн спочатку скоротить деякі з цих досягнень.

Інші спостерігачі за ринком заявили в понеділок, що криптовалюта має проблеми з конкуренцією з традиційними акціями після того, як еталонний індекс S&P 500 у понеділок досяг нових рекордних максимумів, спричинених акціями напівпровідників та інших технологічних акцій.

«Таке відчуття, що інвестори в біткойн зараз біжать угору по ескалатору, оскільки традиційні фінансові показники легше досягають рекордних значень», — сказав Антоні Тренчев, співзасновник криптокредитної компанії Nexo.

Він зазначив, що за попередніми великими криптовалютними подіями, включаючи первинне публічне розміщення криптовалютної біржі Coinbase і запуск ф’ючерсів на біткойни, відбулося подібне падіння біткойнів.

Тренчев сказав, що на біткойн також тиснув відтік коштів із трасту біткойнів Grayscale Investment, який був перетворений на ETF, коли SEC схвалила інші продукти ETF для біткойнів на початку цього місяця.

У понеділок CoinDesk повідомив, що FTX, яка збанкрутувала у 2022 році, продала 22 мільйони акцій ETF на суму майже 1 мільярд доларів.

«Спотові біткойн-ETF знаходяться під загрозою приєднання до… крипто-залу ганьби», — сказав Тренчев

Source link

Поділіться своєю любов'ю