Ціна біткойна перевищила 46 000 доларів США, наближаючись до місячних максимумів завдяки надходженню ETF, плани скорочення вдвічі

Біткойн, найбільший цифровий актив, досяг місячного максимуму, перевищивши 46 000 доларів 9 лютого. Ця тенденція до зростання підтримується постійними надходженнями в кілька фондів США для криптовалюта і підвищення уваги до майбутнього халвінгу, запланованого на квітень, повідомляє Bloomberg.

Станом на 11:06 ранку в Сінгапурі в п'ятницю, Bitcoin зафіксував зростання на 2 відсотки, досягнувши 46 166 доларів США. Це означає зростання на 9 відсотків у 2024 році. Крім того, менші токени, такі як Ether, Solana та Cardano, також зазнали висхідного руху.

Біржові фонди біткойнів дають поштовх

Дев'яте місце в США Біржові біткойн-фонди (ETF) дебютував 11 січня, супроводжувавшись перетворенням Grayscale Bitcoin Trust, що існує більше десяти років, на ETF в той же день. Очікується, що цей рух до ETF розширить базу інвесторів для біткойнів. Нещодавно запроваджені фонди залучили чисті 8 мільярдів доларів, тоді як відтік із Фонд відтінків сірогощо становить 6 мільярдів доларів з моменту перетворення, демонструє ознаки уповільнення.

«Біткойн, схоже, відновить свій марш після того, як відтік Grayscale нарешті скоротиться. Розповідь про вдвічі набере обертів, потенційно перевищивши 50 000 доларів США в найближчі тижні», — Керолайн Маурон, співзасновник постачальника ліквідності похідних цифрових активів Orbit Markets. сказав Bloomberg.

Вплив чотирирічного халвінгу

Чотирьохрічна подія наполовину зменшує кількість Bitcoin які майнери отримують за свої зусилля у захисті мережі через складні головоломки. Цей процес має вирішальне значення для обмеження пропозиції біткойнів до 21 мільйона токенів. Під час майбутньої події винагорода зменшиться до 3,125 монет за блок із поточних 6,25 монет.

Попередній події вдвічі історично передували сильним зростанням, як відзначила команда, включно з головним економістом DBS Bank Таймуром Бейгом. У примітці він наголосив на простій економічній причині потенційного зростання цін: «Оскільки винагорода за майнінг зменшується, ціна на видобуток (а саме біткойн) повинна зрости, щоб компенсувати, а не викликати вилучення обчислювальних ресурсів майнерами».

Незважаючи на нещодавній сплеск, біткойн залишається приблизно на 23 000 доларів нижче свого рекорду, встановленого в 2021 році під час COVID-19 пандеміяепоха биків, викликана легкими грошима.

Ось ваш вичерпний 3-хвилинний підсумок усього, що сказала міністр фінансів Нірмала Сітхараман у своїй промові щодо бюджету: Натисніть, щоб завантажити!

Зловити всіх Ділові новини, Новини ринку, Сенсація Події та Останні новини Оновлення Live Mint. Перевірте всі останні дії на Бюджет 2024 тут. Завантажити The Додаток Mint News щоб отримувати щоденні оновлення ринку.

більше
менше

Опубліковано: 9 лютого 2024 р., 10:07 за стандартним стандартним часом

Source link

Поділіться своєю любов'ю