Джеймі Даймон все ще не бачить цінності біткойна після дебюту ETF

Джеймі Даймон, виконавчий директор JPMorgan Chase & Co.
JPM,
-0,48%
,
сказав, що він все ще не бачить цінності в біткойнах і закінчив говорити про криптовалюту після того, як минулого тижня в США дебютували перші кілька біржових фондів біткойнів.

«Я сподіваюся, що я говорю про це востаннє [bitcoin] з CNBC, допоможи мені Бог», — сказав Даймон в інтерв’ю каналу новин у середу.

Ряд важковаговиків Уолл-стріт, наприклад BlackRock
ЧОРНИЙ,
-1,09%

і Fidelity минулого тижня запустили свій біткойн
BTCUSD,
-1,81%

ETF, відповідно. Коли його запитали про його погляди на кроки компаній, Даймон відповів: «Мені байдуже».

читати: Рішення Vanguard відмовитися від біткойн ETF викликає негативну реакцію — деякі клієнти переходять до криптовалютних конкурентів, таких як Fidelity

«Просто, будь ласка, припини говорити про це…», — сказав Дімон. Біткойн «нічого не робить».

Даймон повторив свою думку, що технологія блокчейн має великий потенціал. «Це технологія. Ми це використовуємо. Це переміщуватиме гроші, переміщуватиме дані. Це ефективно».

“Є [type of] криптовалюта, яка насправді може щось зробити», — сказав Даймон про ті, що базуються на блокчейнах, які дозволяють укладати смарт-контракти. «Ми можемо використовувати його для купівлі та продажу нерухомості та переміщення даних — це може мати цінність. Або позначати речі, з якими ви щось робите», — сказав він.

За словами Дімона, біткойн не потрапляє в цю категорію. Хоча біткойн-блокчейн підтримує смарт-контракти, їхня функція залишається дуже обмеженою порівняно з функціями деяких інших блокчейнів, таких як Ethereum.
ETHUSD,
-2,75%
.

«Моя особиста порада — не втручатися» в біткойни, — сказав Дімон. «Але я не хочу нікому вказувати, що робити. Це вільна країна».

Такі коментарі узгоджуються з минулою позицією Дімона щодо біткойнів. Одного разу він назвав криптовалюту «розкрученим шахрайством» і «домашній камінь.”

Source link

Поділіться своєю любов'ю